CTP-REKLAM

ÜLKEMİZ VE MİLETİMİZ İÇİN KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM EDİYORUZ!

ulkemızzz

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan yeni kabinede AK Parti Ordu Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Kültür ve Turizm Bakanı olarak görev almasını gazetemize özel değerlendirdi. Başkan Uçar, “Türkiye’de değişimin yaşandığı en temel alanlardan bir tanesinin kültür olduğudur. Bunun için de AK Parti’nin de üzerinde hassasiyetle durduğu bir alan olarak kültür ve turizmimizi geleceğe en güzel şekilde taşıma görevi Sayın Bakanımız Prof.Dr. Numan Kurtulmuş’a verilmesi ilimiz ve ilçemiz için güzel ve müjdeli bir haber olmuştur” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan yeni kabinede AK Parti Ordu Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un Kültür ve Turizm Bakanı olarak görev almasını gazetemize özel değerlendiren AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, “Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım tarafından açıklanan 65.Hükümette yapılan değişiklik sonucu hemşerimiz ve Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Yeni Bakanlar Kurulu'nda Sn.Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Kültür ve Turizm Bakanımız olarak ülkemize hizmet edecek olmasını ilçemizde büyük bir sevinçle karşıladık” dedi.

 

GÜZEL VE MÜJDELİ BİR HABER OLDU

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'nin yeni tablosuyla ilgili değerlendirmesine devam eden Uçar, “Türkiye’de değişimin yaşandığı en temel alanlardan bir tanesinin kültür olduğudur. Bunun için de AK Parti’nin de üzerinde hassasiyetle durduğu bir alan olarak kültür ve turizmimizi geleceğe en güzel şekilde taşıma görevi Sayın Bakanımız Prof.Dr. Numan Kurtulmuş’a verilmesi ilimiz ve ilçemiz için güzel ve müjdeli bir haber olmuştur.   

BAKANLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM

Bakanlar kurulundaki değişiklikle icracı bir bakan olarak devam etmesi ayrı bir gurur kaynağımızdır. Özellikle bizlere tekrar bu sevinci yaşatan liderimiz, Ak Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Binalı Yıldırım’a teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni bakanlık görevinin hem kendileri için hayırlı olmasını diliyorum hem de Ordu ilimiz ve Fatsa ilçemiz için hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum. Bakanlar kurulunda görev alan diğer bakanlarımıza da başarılar diliyorum.

KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZE DEVAM EDECEĞİZ

Bakanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Belediye Başkanlarımızla ve Teşkilatlarımız hep birlikte ülkemiz, milletimiz için durmaksızın çalışmaya kutlu yürüyüşümüze devam edeceğiz” diye konuştu. 


FaceBook ta paylaş

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Gazete Kuzey tarafından yazıldı.

Yazarlar


Bu hal O hali gerektirdi
Cuma, 19 Ağustos 2016
  15 temmuz...
TERÖRÜN DİNİ, IRKI YOK…
Çarşamba, 22 Temmuz 2015
   ...
DAYANAK yerine DAYAK
Salı, 13 Ağustos 2013
İnsanın insanı...
KIRK VE KIRKIN ALTI
Salı, 22 Kasım 2016
 ...
İYİ Mİ , KÖTÜ MÜ ?
Cumartesi, 19 Eylül 2015
Herkesin aklında...
GÜVEN DUYGUSU MU BİTİYOR?
Pazartesi, 08 Ağustos 2016
GÜVEN DUYGUSU...

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Sakarya Mah. Sakarya Cad. No:43/B Fatsa/ORDU
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 452 407 10 11

Son Yorumlar

3479827
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm Ziyaretçiler
58
812
870
12597
3479827

İp Adresniz: 54.167.44.32
Server Time: 2017-12-12 01:44:21