CTP-REKLAM

Bu hal O hali gerektirdi

 
15 temmuz 2016 Türkiye demokrasi tarihine sürülmek istenen Kara bir lekenin Milletçe Aklanması günü olarak tarihe yazıldı .
 
Milletimin yeniden dirilip birlik olduğu , çapulculara fetöcü TERÖRİSTLERE ve paralelci yalakalara top yekün darbe yaptığı gün . 
Milletçe  darbeye dur dediğimiz bu tarihten sonra süre gelen Zaman zarfında hükümetimiz Meclis'imiz ve milletimiz topyekün kararlılıkla mücadeleye devam etmiş terörle mücadele için gerekli bütün adımları ivedilikle atmış ve olması gereken her türlü önlem ve karar alınmıştır . 
Cumhurbaşkanı'mız başkomutanımız sürecin daha sağlıklı ve hızlı yürümesi adına Ohal ilan etmiş , yaptığı açıklamalarla bütün karamsarlıkları kökünden silip atmıştır . 
 
Peki bugünden sonra ne olacak!
Başkomutanınızın da dediği gibi inlerine gireceğiz. 
En güvendiğimiz kurumların başında gelen asker ve diğer güvenlik güçlerimiz başta olmak üzere sağlıkta eğitimde hukukta memleketimin her köşesinde en kılcal damarlara kadar sızmış olan bu virüsü temizleme vakti gelmiştir . 
Uyanık ol Ey Ülkem !
Şimdi toplumun her kesiminden Fetöcülerin listeleri istenmekte ve gelmektedir. 
Toplum içinde çoğu ifşa olmuş fetö yanlısı kişiler bulunduğu gibi, kendini uyanık zanneden meydanlarda slogan atamayan fakat görünsem de yeter diyen hain fetönün yalakaları Paralel ihanet Çetesi P.İ.Ç in asalak hücreleri varolmaktadır. 
Eskiden olduğu gibi şimdide bu kişi yada kişiler , kurumların üst mercilerinde sızmış fetönün kıdemli kıtmirleri  olarak boş durmayacak ve   bu eniklerini korumaya kollamaya kamufle etmeye çalışacaklardır . 
15 Temmuz gecesi bu büyük oyunu bozarak bu hileyi yemediğimiz gibi ilerleyen bu süreçte de sizin kahbece oyunlarınızı yemeyeceğiz , masum vatandaş edalarınızı yüzlerinizdeki maskeleri söküp alacağız . 
 
HEPİNİZ İFŞA OLACAKSINIZ.
İN DEĞİL MAGMAYADA GİRSENİZ BULACAĞIZ!
Gün ve gün hareketli dakikalar yaşanmakta kurum ve kuruluşlardan her geçen gün soruşturma ve uzaklaştırmalarla ilgili bilgiler gelmektedir . 
Bize ahmak diyen P.İ.Ç başının asalak hücreleri her geçen gün günyüzüne çıkmaktadır. 
Buradan fetönün pusucularına seslemiyorum siz uyanıksanız biz de uyanık silkeleyiniz . 
Anlayan anladı sanırım. 

FaceBook ta paylaş

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Gazete Kuzey tarafından yazıldı.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Sakarya Mah. Sakarya Cad. No:43/B Fatsa/ORDU
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 452 407 10 11

Son Yorumlar

3479827
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm Ziyaretçiler
58
812
870
12597
3479827

İp Adresniz: 54.167.44.32
Server Time: 2017-12-12 01:41:31