CTP-REKLAM

Bu hal O hali gerektirdi

 
15 temmuz 2016 Türkiye demokrasi tarihine sürülmek istenen Kara bir lekenin Milletçe Aklanması günü olarak tarihe yazıldı .
 
Milletimin yeniden dirilip birlik olduğu , çapulculara fetöcü TERÖRİSTLERE ve paralelci yalakalara top yekün darbe yaptığı gün . 
Milletçe  darbeye dur dediğimiz bu tarihten sonra süre gelen Zaman zarfında hükümetimiz Meclis'imiz ve milletimiz topyekün kararlılıkla mücadeleye devam etmiş terörle mücadele için gerekli bütün adımları ivedilikle atmış ve olması gereken her türlü önlem ve karar alınmıştır . 
Cumhurbaşkanı'mız başkomutanımız sürecin daha sağlıklı ve hızlı yürümesi adına Ohal ilan etmiş , yaptığı açıklamalarla bütün karamsarlıkları kökünden silip atmıştır . 
 
Peki bugünden sonra ne olacak!
Başkomutanınızın da dediği gibi inlerine gireceğiz. 
En güvendiğimiz kurumların başında gelen asker ve diğer güvenlik güçlerimiz başta olmak üzere sağlıkta eğitimde hukukta memleketimin her köşesinde en kılcal damarlara kadar sızmış olan bu virüsü temizleme vakti gelmiştir . 
Uyanık ol Ey Ülkem !
Şimdi toplumun her kesiminden Fetöcülerin listeleri istenmekte ve gelmektedir. 
Toplum içinde çoğu ifşa olmuş fetö yanlısı kişiler bulunduğu gibi, kendini uyanık zanneden meydanlarda slogan atamayan fakat görünsem de yeter diyen hain fetönün yalakaları Paralel ihanet Çetesi P.İ.Ç in asalak hücreleri varolmaktadır. 
Eskiden olduğu gibi şimdide bu kişi yada kişiler , kurumların üst mercilerinde sızmış fetönün kıdemli kıtmirleri  olarak boş durmayacak ve   bu eniklerini korumaya kollamaya kamufle etmeye çalışacaklardır . 
15 Temmuz gecesi bu büyük oyunu bozarak bu hileyi yemediğimiz gibi ilerleyen bu süreçte de sizin kahbece oyunlarınızı yemeyeceğiz , masum vatandaş edalarınızı yüzlerinizdeki maskeleri söküp alacağız . 
 
HEPİNİZ İFŞA OLACAKSINIZ.
İN DEĞİL MAGMAYADA GİRSENİZ BULACAĞIZ!
Gün ve gün hareketli dakikalar yaşanmakta kurum ve kuruluşlardan her geçen gün soruşturma ve uzaklaştırmalarla ilgili bilgiler gelmektedir . 
Bize ahmak diyen P.İ.Ç başının asalak hücreleri her geçen gün günyüzüne çıkmaktadır. 
Buradan fetönün pusucularına seslemiyorum siz uyanıksanız biz de uyanık silkeleyiniz . 
Anlayan anladı sanırım. 
 

Medeniyete giden yolda çekilen çile kutsal mı?

 


Belediyelerimizin günümüzde medeniyet ölçütü olarak ilk ele aldıkları yatırımlar yol, su, altyapı oluyor.
 Yolu olmayan bir yerde medeniyet olduğu düşünülemez o zaman.

Devamını oku...

Harbi Amatörmüş

 

"O sene bu sene!’’ 

(Futbola az çok aşikar olan Fatsalılar bu sloganın neyi çağrıştırdığından haberi vardır.)

Evet bu sene bir başka başladık lige. Takımı bilmem ama Fatsalılar olarak, taraftar olarak daha bir içindeydik futbolun. Gerek yönetimin çalışmaları gerek Fatsalıların futbola ve Fatsa takımına olan özlemi, içtenliği beraberinde getirmişti. Belki de bana öyle geldi Fatsa basının içinde bulunmam nedeniyle, lakin görülen köy kılavuz istemez demek en oturaklı deyim olurdu bu cümlenin sonuna. Şehir stadının neredeyse tamamının dolu olması bunu doğrular nitelikteydi. Lakin ilerleyen zamanla çatlak sesler gelmeye başladı kamuoyundan. 

Devamını oku...

Ekmeğini Çöpten Çıkaranlar

Varın gerisini siz düşünün…
‘’Ekmeğini çöpten çıkarana iğrenerek bakan halkım, para için soyunana alkış tutuyor. ‘’ Son olarak bir yerlerde okuduğum, bu  konuda duygu ve düşüncelerimi  yansıtan bir söz paylaşmak istiyorum.  Şimdi sitemde bulunanlar olabilir belki. O tinercilere mi acıyacağız o kapkaççılara mı gibi ifadeler gelebilir. Ama şunu da biliyorum ki her kes iyiyi-kötüyü, doğruyu-yanlışı ayırt ettiğini  düşünür.  Sanırım bunları da ayırt edebiliriz. Çoğumuz çekinerek, iğrenerek, çatık, soğuk bakışlarla izleriz onları. Lakin televizyonlarda soğuktan ölen vatandaşlarımızın haberlerini görünce içimiz acır. Bilmez miyiz ki  bu ölen insanlar senin benim gibi şartlara sahip olanlar değil elbet. Neden gördüğümüzde yabanileşir,  fakat TV de acı kayıplarını duyduğumuzda içimiz acır. TV ye çıkmaları mıdır tek fark. Gün içinde sadece belirli saatlerde görebilirsiniz onları. Kimi çocuk, kimi genç kimisi ise yaşlı. Her birinin ortak çalışma alanıdır çöplükler. Kimisi kağıt, kimisi cam, kimisi plastik toplarlar.Çoğunun kalacak ne bir evi nede onlara sahip çıkacak bir aileleri vardır. Aileleri olanların ise sorumlulukları daha da ağır. Onlar bir yerine iki-üç-dört ekmek götürmek zorundadırlar yuvalarına. Yuvaları da ya bir barakadır ya da bir depo. Çoğu iyi iş imkanları vardır düşüncesiyle gelmiştir şehirlere, büyük umutlarla, hayallerle. Bel ki iş umutlarını yitirmişlerdir ama hiçbirinin işsizlikten şikayet ettiği görülmemiştir. Onların şikayetçi olma lüksleri yoktur. Sıcak, soğuk fark etmez onlar için. Sırtlarında ki çuvalları yada küçük bedenleriyle arkalarından çektikleri  yük dolu el arabaları ağır gelmez onlara. Belki ilçemizde çok fazla görmüyoruz lakin çoğu kez televizyon kanallarında haberlerde denk geliyoruz. Büyük şehirlerde yaşama fırsatı bulmuş olanlarda vardır elbet aramızda, onlar bilhassa tanık olmuşlardır bu insanlara. Onlarında sizler gibi hayalleri vardı. Onlarda altlarında arabaları olsun, geceleri kalabilecekleri sıcak bir yuvaları olsun, iyi birer işleri olsun isterlerdi. Kim miydi onlar? Ekmeğini çöpten çıkartanlar.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Sakarya Mah. Sakarya Cad. No:43/B Fatsa/ORDU
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 452 407 10 11

Son Yorumlar

3479818
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm Ziyaretçiler
49
812
861
12588
3479818

İp Adresniz: 54.167.44.32
Server Time: 2017-12-12 01:30:16