CTP-REKLAM

LİSTE GENEL BAŞKANIN ONAYINDAN GEÇTİ

mhp fatsa

Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Eftal Mutlu’nun istifasının ardından genel merkez tarafından görevlendirilen Murat Kaçak çalışmalarına hız verdi. Kısa sürede yönetim kurulu kadrosunu oluşturan Murat Kaçak, yine yönetim kurulundan oluşan bir heyetle listeyi Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’ye sundu.

Listeyi onaylayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, bu kadroya güveninin tam olduğunu, Başkan Kaçak nezdinde Fatsa’da Milliyetçi Harekete layık bir çalışma içerisinde olacaklarına inandığını ifade ederek başarılar diledi.

Görevin tevdi edilmesinden hemen sonra yönetim kurulu kadrosunu oluşturma çalışmalarına başlayan Murat Kaçak, kısa sayılacak bir sürede listeyi tamamladı. Bu süreçte haberi alan birçok kişinin bizzat gelerek destek vermesi ve ilginin oldukça yoğun olmasından ziyadesi ile mutlu olduğunu belirten Kaçak, listeyi yaparken zorlanmadığını belirtti. Yönetime aldığımız yol arkadaşlarımızdan istediğimiz tek bir şey oldu. Hep birlikte bu memleket için, tüm güç ve imkânlarımızla samimi bir şekilde çalışmak, çalışmak, bıkmadan çalışmak. Arkadaşlarımızın her birinin gözlerindeki o pırıltıyı gördüm, o heyecanı hissettim. Bu kutlu yola çıktığım arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

56 kişilik yönetim kurulu listesinin genel merkezden onayını alan Kaçak, Fatsa’da bu ana kadar yapılmamış işler yapacağını, alışılmışın dışında bir parti binası ve teşkilatlanma kuracağının da altını çizdi. Yönetim kuruluna ek olarak tüm mahallelerde mahalle başkanlıkları da kurulacağını, şimdiden mahalle başkanlarının da belirlendiğini sözlerine ekledi.

Onaylanan listenin MHP Ordu il başkanlığına sunulmasının ardından, önümüzdeki günlerde geniş katılımlı bir salon organizasyonu ile yönetim kurulu ve mahalle başkan listesi kamuoyuna tanıtılacak.


FaceBook ta paylaş

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Gazete Kuzey tarafından yazıldı.

Yazarlar


Bu hal O hali gerektirdi
Cuma, 19 Ağustos 2016
  15 temmuz...
TERÖRÜN DİNİ, IRKI YOK…
Çarşamba, 22 Temmuz 2015
   ...
DAYANAK yerine DAYAK
Salı, 13 Ağustos 2013
İnsanın insanı...
KIRK VE KIRKIN ALTI
Salı, 22 Kasım 2016
 ...
İYİ Mİ , KÖTÜ MÜ ?
Cumartesi, 19 Eylül 2015
Herkesin aklında...
GÜVEN DUYGUSU MU BİTİYOR?
Pazartesi, 08 Ağustos 2016
GÜVEN DUYGUSU...

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Sakarya Mah. Sakarya Cad. No:43/B Fatsa/ORDU
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 452 407 10 11

Son Yorumlar

3539233
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm Ziyaretçiler
276
1159
2920
32454
3539233

İp Adresniz: 54.234.65.78
Server Time: 2018-01-24 06:49:06