CTP-REKLAM

Bilal Erdoğan’dan Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne ziyaret

bilal

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

TÜGVA İl Binasının açılışı için Ordu’da bulunan TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Başkan Yılmaz ziyarette il genelinde yapılan çalışmalarla ilgili TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet’e bilgi verdi.

Başkan Yılmaz, Ordu İl genelinde büyük bir yol ve su çalışması başlattıklarını ifade ederek, “Ordumuzun en önemli iki sorunu yol ve suydu. Şu ana kadar il genelinde 450 km sıcak asfalt, 850 km sathi asfalt yol yaptık. Yeni ve modern içme suyu arıtma tesislerini ilçelerimizin hizmetine sunduk. İlçelerimizi kent meydanları ve kültür merkezlerine kavuşturuyoruz. Karadeniz’in en güzel sahillerinde üç adet kadınlar plajını hizmete açtık. Spor tesisleri, sosyal tesisler, kültürel faaliyetlere ağırlık verdik. Biz en büyük yatırımın park ve bahçe değil de özellikle insana ve gençlere yapılan yatırım olduğunun bilinci içerisindeyiz. Bu bağlamda da eğitime ve insan yetiştirmeye yönelik çalışmaları çok önemsiyor ve destekliyoruz. Bilgi evleri, Meslek Sanat Kursları, Yunus Emre Gençlik Kampı gibi hizmetleri de vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Nazik ziyaretleriniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ise, "TÜGVA'mızın açılışları için Anadolu’nun çeşitli yerlerine gidiyoruz ve Türkiye Gençlik Vakfımızın hedeflerini, gayelerini, maksadını vatandaşlarımıza anlatmaya çalışıyoruz. Türkiye artık kabuğunu kırmaya başladı. Hamdolsun ki gerçekten de daha şuurlu geçmişiyle barışık bir genç nesil yetişiyor. Gençlerimizi nasıl daha iyi donanımlı kılabiliriz, ufuklarını açacak, yapmak istediklerini yapabilir kılacak destekler verebiliriz. Bu noktada STK’larımızın kamu kurumlarının ve Belediyelerin desteğine ihtiyaçları var.” diye konuştu. 


FaceBook ta paylaş

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Gazete Kuzey tarafından yazıldı.

Yazarlar


Bu hal O hali gerektirdi
Cuma, 19 Ağustos 2016
  15 temmuz...
TERÖRÜN DİNİ, IRKI YOK…
Çarşamba, 22 Temmuz 2015
   ...
DAYANAK yerine DAYAK
Salı, 13 Ağustos 2013
İnsanın insanı...
KIRK VE KIRKIN ALTI
Salı, 22 Kasım 2016
 ...
İYİ Mİ , KÖTÜ MÜ ?
Cumartesi, 19 Eylül 2015
Herkesin aklında...
GÜVEN DUYGUSU MU BİTİYOR?
Pazartesi, 08 Ağustos 2016
GÜVEN DUYGUSU...

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Sakarya Mah. Sakarya Cad. No:43/B Fatsa/ORDU
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 452 407 10 11

Son Yorumlar

3479825
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm Ziyaretçiler
56
812
868
12595
3479825

İp Adresniz: 54.167.44.32
Server Time: 2017-12-12 01:36:26