CTP-REKLAM

DOLUNAY KAVŞAĞININ YERİ DEĞİŞTİ

 Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan yıllardır trafik kazaları ile anılan, bir çok ölümlü ve yaralamalı trafik kazalarının meydana geldiği mevcut Dolunay kavşağının yerinin değiştirilerek 100 metre aşağısında yeni bir kavşak planlandığını ve bu plan ile ilgili Karayolları Genel Müdürlüğünden onay beklendiğini açıkladı.

  Dolunay Kavşağı ile ilgili yeni gelişme ile ilgili bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Yıllardır trafik kazaları ile adını duyurmuş en problemli kavşaklardan biri olan Dolunay Kavşağı nihayet çözüme kavuşuyor. Dolunay Kavşağının yeri değiştirilerek 100 metre aşağısında düzlük alanda yeni bir kavşak planlaması yapılmış bitmiş durumda. Karayolları Bölge Müdürlüğümüz bizim de önerilerimiz çerçevesinde bu planlamayı yaparak şu anda bu teklifi Ankara'ya Genel Müdürlüğe gönderdi. Bu teklif ve plan çerçevesinde şu anda var olan, trafik kazalarına sebebiyet veren Dolunay Kavşağı iptal edilerek 100 metre aşağı tarafa yeni bir kavşak planlanıyor.” dedi.

“TRAFİK IŞIKLI KAVŞAK OLACAK”

 Yeni kavşağa trafik ışıkları da konulacağını ifade eden Başkanımız Anlayan, “Bu sayede inşallah trafik kazalarına sebebiyet verecek olumsuzluklar ortadan kalkmış olacak. Karayolları Bölge Müdürlüğümüz bizim de teklifimiz çerçevesinde bu planlamayı yaptı, Genel Müdürlüğe gönderdi. Şu anda Genel Müdürlüğü’nün onayını bekliyoruz. Genel Müdürlüğün onayının bir an önce çıkması için de Sayın Bakanımız ve Milletvekillerimizin takibi ile bu işi hızlandırmak için çalışacağız, onay çıktığı andan itibaren Karayolları Bölge Müdürlüğümüz tarafından yeni kavşağın ihalesi yapılarak inşallah yeni kavşak hayata geçecek ve bu kavşaktaki trafik sorunu inşallah bu vesileyle çözüm bulmuş olacak. İnşallah bu çalışma tamamlanana kadar da bir daha kaza temenni etmiyoruz ve bu çözümle beraber bu sorunu halletmiş, nihayete kavuşturmuş oluyoruz. Fatsa’mıza hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu. DOLUNAYYYYY


FaceBook ta paylaş

Yorumlar   

 
0 #1 şehnaz erkli 09-08-2017 23:27
bi yerleri yaparken başka yerlere zarar vermemektir aslolan . projede yapılması düşünülen yan yol benim babamdan kalan evin sağından yani kumsaldan geçiriliyor projede ...neymiş efendim çamlık yolunu rahatlatmakmış amaç.. umarım daha düşünceli .. evime ve kumsala ,ağaçlara zarar vermeyen bir proje üretirler.. sol tarafta görülen tüm ağaçlar yok olacak ve benim evim iki yol arasında kalacak :(
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Gazete Kuzey tarafından yazıldı.

Yazarlar


Bu hal O hali gerektirdi
Cuma, 19 Ağustos 2016
  15 temmuz...
TERÖRÜN DİNİ, IRKI YOK…
Çarşamba, 22 Temmuz 2015
   ...
DAYANAK yerine DAYAK
Salı, 13 Ağustos 2013
İnsanın insanı...
KIRK VE KIRKIN ALTI
Salı, 22 Kasım 2016
 ...
İYİ Mİ , KÖTÜ MÜ ?
Cumartesi, 19 Eylül 2015
Herkesin aklında...
GÜVEN DUYGUSU MU BİTİYOR?
Pazartesi, 08 Ağustos 2016
GÜVEN DUYGUSU...

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Sakarya Mah. Sakarya Cad. No:43/B Fatsa/ORDU
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • +90 452 407 10 11

Son Yorumlar

3539232
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm Ziyaretçiler
275
1159
2919
32453
3539232

İp Adresniz: 54.234.65.78
Server Time: 2018-01-24 06:47:14