• 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Durdur
 Isparta’nın Yalvaç ilçesinde düşen eğitim aracında Şehit olan Fatsalı Hv.Plt.Bnb. Ümit Karamustafa ve İkizceli Hv.Plt.Yzb. Ali Şahin Odabaşının naaşları Eskişehir de yapılan törenin ardında Orduya gelecek. Vali Seddar Yavuz'un yaptığı açıklamaya göre ve hava koşulların uygunluğuna bağlı olarak öğle saatlerinde Ordu-Giresun havalimanına getirilecek. Hv.Plt.Bnb. Ümit Karamustafa 'nın cenaze töreni Fatsa da ikindi namazına müteakip 15 Temmuz (Hükümet Konağı Önü) meydanında kılınacak namaz ile birlikte Asri Mezarlıkta yer alan şehitliğe - İkizceli Hv.Plt.Yzb. Ali Şahin Odabaşının cenaze töreni Altınordu Ulu Camiinde öğle namazına müteakip Eskipazar da bulunan Garnizon Şehirliğine defnedilecektir.
Ordu’nun Fatsa ilçesinde gerçekleşen Madeni Eşyalar Odası Başkanlığı seçiminde mevcut başkan Ayhan Baş, 537 oy alarak tekrar başkanlık görevine seçildi.  Dumlupınar Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen ve 3 adayın yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Ayhan Baş 537, başkan adayı Yusuf Kaynar 261 ve diğer başkan adayı Nagihan Takıcı ise 32 oy aldı. Tebrikleri kabul eden Başkan Ayhan Baş, “Destek veren vermeyen herekse teşekkür ediyorum” ifadesini kullanarak “Kaldığımız yerden daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz. Üyelerimizin hep yanında olduk, bundan sonrada devam edeceğiz. Kapımız tüm üyelerine açıktır. Odamız üyelerimizindir. Bizde particilik yok dostluk ve kardeşlik vardır. Esnaf arkadaşlarımızın her türlü sorunlarında yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Başkan Ayhan Baş’ın yönetim kurulu listesi şöyle: “Zeki Karaoğlu, Ufuk Nabi Pazarbaşı, Mevlüt Güney, Muharrem Emiralioğlu, Mehmet Kocatürk, Oktay Kızgın, Adem Çıtlak ve Uygun Taze.”
Fatsa Giyim Eşyaları Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cemal Paşalıoğlu, Yönetimi gazetemize ziyarette bulundular. 14 Ocak 2018’de yapılacak olan kongre öncesinde ziyaretlerini sürdüren Fatsa Giyim Eşyaları Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cemal Paşalıoğlu ‘ Kısa süre zarfında odamızdaki üye sayısını artırdık, Üyelerimiz ile birlikte iyi ve kötü günde hep iç içe olarak, birlik ve beraberliğimizi bu günlere taşıdık’ dedi. Fatsa Giyim Eşyaları Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cemal Paşalıoğlu ‘ Kosgeb ve esnaf kefalet kooperatif, kredileri alımında yardımlarımızı esirgemedik ve yeni işyeri açımı ve bayan girişimcilere olanak sağladık. Odamızı belediye iş hanından esnaf kefalet kooperatifi binasına taşındık ve kendi odamıza sahip olduk.Bir nevi buda Esnaf Kefalet Kooperatinin odalara sunmuş olduğu olanaktır. Bizde bu olanakları değerlendirerek odamızı siz değerli üyelerimize en güzel şekilde düzenledik, sizlere yakışır bir oda kıvamına eriştirdik.  dedi Fatsa Giyim Eşyaları Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cemal Paşalıoğlu son olarak ‘’14.01.2018 Pazar günü Fatsa Dumlupınar kapalı spor salonu Saat: 10’da gerçekleşecek olan Fatsa Giyim Eşyaları Esnaf Odası olağan genel kuruluna Tüm üyelerimizi davet ediyoruz. Bizleri bu günümüzde onurlandırmanız ayrı bir şefkat, ayrı bir tat katacaktır. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.’’ dedi.
Ordu’nun Ulubey ilçesinde 12 yıl önce açılan uzay gözlemevi ilgisizlik yüzünden depoya döndü. Bugünün hesabıyla 2,5 milyon liraya mal olan uzay gözlemevi, bin rakımlı bölgede milyonluk teleskoplarla atıl kaldı.  6 yaşında izlediği bir ay tutulması sonucu uzay merakını hobiye dönüştüren, 1969 yılında Türkiye’den İsviçre’ye çalışmaya gidince teleskoplarla yakından ilgilenen Cumaittin Turap, 1994 yılında Türkiye’ye dönünce yanında getirdiği teleskoplarla Ulubey ilçesine bağlı 1000 rakımlı Sayacabaşı bölgesine gözlemevi kurdu. 12 yıl önce ‘Astro Cumali Uzay Gözlemevi’ adını verdiği, Türkiye’nin kişiye özel ilk gözlem evi olan ve son model teleskopların bulunduğu tesis birkaç yıl okul ve öğrencilerin ilgisini çektikten sonra ilgisizlik sebebiyle atıl duruma düştü. Halen kullanılabilir olan milyonluk teleskoplar gözlem yapılacak günü beklerken ‘Astro Cumali’ Cumaittin Turap, bunları satın almak isteyenlere de olumsuz cevap veriyor. Gözlemevini kurmak için büyük çaba ve emek harcadığını, İsviçre’de gözlemevine üye olup daha çok bilgi sahibi olduğunu ve edindiği teleskoplarla tesisi açtığını ifade eden Turap, "2,5 milyon liraya burayı kurduktan sonra ilgi gördü. Ancak daha sonra ilgi kesildi. Şu anda son 5 yıldır tozlu paslı bir ortamda duruyor. Ben okulların buraya yönlendirilmesini, öğrencilerin çalışma yapmasını istiyorum. Öğrenciler ve öğretmenler gelip uzay merakıyla ilgili tüm bilgileri buradan bakabilir. Valilik, milli eğitim ve üniversiteden böyle bir talep gelirse gözlemevini açacağım. Aksine sahip çıkan olmazsa açmayı düşünmüyorum" dedi
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şehir içi yolcu taşıyan toplu taşıma aracına binerek hem seyahat etti hem de vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. 30 Mart yerel seçimlerinde göreve geldiği günden bu yana Altınordu için önemli hizmetler gerçekleştiren ve çalışmalarına aralıksız devam eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, vatandaşlarla da iç içe olmayı sürdürüyor. Kimi zaman parkta çocuklarla kimi zaman ise kahvehane de vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tekintaş, toplu taşıma araçlarını da sık sık kullanmaya özen gösteriyor. TOPLU TAŞIMAYI SIK SIK KULLANIYOR Haftanın bazı günlerinde toplu taşıma araçlarını kullanan Başkan Tekintaş, sabah saatlerinde bindiği şehir içi yolcu taşımacılığı yapan 2. Hat dolmuşunda vatandaşlarla bir araya geldi. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı dolmuşta gören vatandaşlar hem şaşırdılar hem de mutlu oldular. Seyahat süresince yolcularla sohbet eden Başkan Tekintaş, aynı zamanda vatandaşların taleplerini dinleyerek yapılacak çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA VATANDAŞLARIMIZLA BULUŞMAK BENİ MUTLU EDİYOR” Toplu taşıma aracıyla yaptığı seyahatin ardından yaşadıklarını anlatan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, her fırsatta vatandaşlar bir araya gelmekten mutlu olduğunu söyledi. Bundan sonraki süreçte de toplu taşımada sık sık vatandaşlarla olacağını ifade eden Başkan Tekintaş, “Zaman zaman kullandığımız toplu taşıma araçlarında vatandaşlarımızla buluşmak çok güzel oluyor. Seyahatlerimizde ayrıca Ordu’nun çeşitli ilçelerinden bir takım işlemlerini yapmak için şehir merkezine gelen vatandaşlarımızla da karşılaşıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla ilgili onlardan da önemli geri dönüşler alıyoruz. Bugün 2. Hat dolmuşunda yaşadığımız bu güzellikler bizi son derece mutlu etti. Toplu taşıma bizim için son derece önemli. Büyükşehir Belediyemiz ile Dolmuşçular Kooperatifi’nin yapmış olduğu yeni uygulama ile otobüs sistemine geçilecek ve daha fazla vatandaşımızla seyahat etme imkanı bulacağız. Sık sık yaptığımız bu uygulamayı bundan sonra sürdüreceğiz ve vatandaşlarımızı daha çok dinlemiş olacağız” dedi. “ALTINORDU BELEDİYESİ HER ZAMAN MİLLETİYLE İÇ İÇE” Altınordu Belediyesi’nin her fırsatta milletiyle iç içe olduğunu vurgulayan Başkan Tekintaş, “Altınordu’yu modern ve yaşanabilir bir kent yapmak için sürdürdüğümüz çalışmalara aralıksız devam ediyoruz. Tüm bu çalışmaları yaparken bazen toplu taşıma araçlarındaki vatandaşlarımızla, bazen taksici esnafımızla, bazen de kahvehanede ve sokakta vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bu durum beni son derece mutlu ediyor. Altınordu Belediyesi her fırsatta milletiyle iç içe olmaya, hizmetler yapmaya ve onların taleplerini dinlemeye devam edecek” diye konuştu.
Ordu Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Halit Çınarka istifa etti.  İki hafta önce Ordu Sağlık İl Müdürlüğüne atanan ve çalışmalara başlayan Halit Çınarka, istifasını bakanlığa sundu. Ordu Valisi Seddar Yavuz, Çınarka’nın istifasını doğruladı.
Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası (FATSO) Başkanı Tayfun Karataş, 1 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe giren 7036 Sayılı İş Mahkemeleri Kanunu ile iş uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuğun iş dünyasına yeni bir soluk olacağını söyledi.  Dava Şartı arabuluculuk ile iş dünyasına yeni bir soluk geldiğini vurgulayan Tayfun Karataş yeni düzenlemede emeği geçen herkese teşekkür ederken, camia olarak sistemin başarısı için üzerlerine düşen ne varsa yapmaya devam edeceklerini vurguladı. Başkan Karataş, İş Mahkemeleri Kanunu kapsamında yapılan yeni düzenlemelere ilişkin yaptığı açıklamada, arabuluculuk görüşmeleri sonunda anlaşmaya varan işçi ve işverenin, üzerinde anlaşılmış olan hususları tekrar dava konusu yapmasının mümkün olmadığını belirtirken, düzenlemenin iş dünyası için önemli bir zamandan tasarruf sağlayacağını vurguladı.  Karataş, “İşçi de işveren de ihtiyacını karşılarken bu sorunla uğraşmayı bırakacak, enerjisini, potansiyelini ve zamanını başka işler için kullanabilecektir” dedi. "Arabuluculuk sürecindeki gizlilik emsal kararlar oluşmasını engelleyecek" "Klasik yargılama usulleri ile iş dünyası için büyük sorun haline gelen emsal kararlar, işçi ve işverenin aralarında yapacağı arabuluculuk anlaşma metni gizli olacağından ve tüm taraflar ve arabulucu bu gizliliğe uymak zorunda olduğundan bir sorun olmaktan çıkacak ve emsal oluşturmayacaktır” diyerek sözlerine devam eden Tayfun Karataş, bu değişikliklerin iş dünyası tarafından ayrıntılarıyla öğrenilmesi gerektiğini kaydetti.  Arabuluculuğun genel avantajlarının yanı sıra iş dünyasına olan büyük etkilerinin bu kadarla da kalmadığını belirten Tayfun Karataş, arabuluculuk sürecinde işçi ve işverenin çözüm üretemediklerinin ortaya çıkması halinde arabulucunun bir çözüm önerisi getirebileceğini de sözlerine ekledi.
Türkiye’nin yaklaşık 10 bin 300 km’lik en uzun kırsal yol ağına sahip ikinci ili olan Ordu’da ulaşımla ilgili yaşanan sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. 2017 yılında asfalt yol yatırımlarında hedeflerinin çok üstünde bir çalışma sergileyen Büyükşehir Belediyesi, geride bırakılan süre içerisinde toplam 1.396 km’lik asfalt yol imal ederek Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı. “VATANDAŞ ÇALIŞMALARI TAKDİR EDİYOR” Göreve geldiği ilk günden itibaren başlıca hedeflerini yol ve altyapı olarak açıklayan ve bu doğrultuda yoğun bir çalışma temposu sergileyen Başkan Enver Yılmaz, 19 ilçenin tamamında gerçekleştirilen hizmetler ile vatandaşların takdirini kazanıyor. 2017 yılı içerisinde öngörülen çalışma takviminin üstünde bir hizmet sergileyen Büyükşehir, yolların ömrünü uzatmak, halkın konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmasını sağlamak amacıyla taş duvar, menfez ve betonarme duvarlar ile yolları koruma altına alıyor. “YAPTIĞIMIZ YOLLARIN UZUNLUĞU MESAFE OLARAK ÜLKE SINIRLARINI AŞTI” Birçok mahalleyi ilk kez asfaltla tanıştırdıklarını belirten Başkan Yılmaz, “Cumhuriyet tarihinin kırsalda en büyük yol ihalesi olan 752 km’lik Sıcak Asfalt Yol Projemiz ile Büyükşehir Belediyemizin kendi ekip ve ekipmanlarıyla sürdürdüğü asfalt çalışmalarında hedefimizin çok çok üstünde bir yatırım gerçekleştirdik. Bir örnek verecek olursak, Ordu ili ile Avrupa’ya giriş kapısı olan Kapıkule sınır kapısı arasındaki karayolu mesafemiz 1155 km’dir. Büyükşehir’imiz Cumhuriyet tarihinin en büyük yol seferberliğinde bir rekora imza atarak 1396 km asfalt yol çalışması gerçekleştirdi. Yani yaptığımız yolların uzunluğu mesafe olarak ülke sınırlarını aştı” dedi. “TARİH YAZDIK” Ordu Büyükşehir Belediyesinin yapılamaz denilen birçok işin üstesinden gelerek rekor denilecek yatırımlara imza attığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Proje kapsamında yer alan yolların altyapısını ve asfalt çalışmalarını bitirerek ulaşım sorununu en aza indirmeyi; dağlık, engebeli ve dağınık bir yerleşim düzenine sahip mevcut yol güzergâhlarının standardını yükseltip konforlu ulaşım sağlamayı amaçlıyoruz. Toplam 37 bin metre uzunluğunda 281 bin 627 m3 taş duvar, 1418 metre betonarme duvar ve 2 bin 887 metre menfez imalatı ile de yol çalışmalarımızda yine tarih yazdık” diye konuştu.  
Sarıkamış harekatının yıldönümü etkinlikleri kapsamında Ordu Valiliği ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından Fatsa ilçesinde 'Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü' düzenlendi. 15 Temmuz Özgürlük meydanında, saat 10.00’da toplanan protokol, yüzlerce öğrenci ve vatandaş Sarıkamış'ta donarak şehit düşen 90 bin askeri anmak için şehir merkezinde yürüyüş gerçekleştirdi. Yürüyüşe katılan 500 kişi 200 metre uzunluğunda Türk bayrağı ile Atatürk Parkına kadar marşlar ve tekbir sesleri eşliğinde  yürüdü.    Sarıkamış şehitlerini anma programına Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Ak Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Tolunay Başer,  Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Çoruh, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ordu İl Gençlik Spor Müdürü Mustafa Genç, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. “HÜR VE BAĞIMSIZ YAŞAMANIN BEDELİNİ BİN YILDIR ÖDEMEYE DE DEVAM EDİYORUZ” Program, donarak ölen 90 bin şehit için saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı. Ardından Fatsa Sahil Büyük Camii İmam Hatibi Ahmet Özay tarafından Kuranı kerim okundu.  Anma yürüyüşüne başlamadan önce programda bir konuşma gerçekleştiren Ordu Valisi Seddar Yavuz , “Her bir karış toprağı şehit kanıyla sulanmış bu aziz vatanda Hür ve bağımsız yaşamanın bedelini bin yıldır ödüyoruz ve ödemeye de devam ediyoruz. 1071 yılında başlayan diriliş bize bir Anadolu Selçuklu, Osmanlı ve bir Türkiye cumhuriyeti bağışlamıştır. Balkanlara, Avrupa’ya ve dünyanın en ücra köşelerine kadar taşıma fırsatını bahşetmiştir. Yüce Türk milleti Allah’ın ipine sımsıkı sarılmış ve bu yolda can vermiştir. Söz konusu vatan bayrak din olduğunda adeta ölüme, şehadete gül bahçesine girermişçesine koşmuştur. Sarıkamış’ta işgal altındaki Topraklarımızı kazanmak için o gün o gün olduğumuz sefere çıkmış fakat zafer nasip olmamıştır. Tarihimizi ecdadımızı iyi öğrenmeliyiz, hürmet ve saygıda kusur etmemeliyiz. Zaferin Allah’ın olduğunu hepimiz bilmeliyiz. Sarıkamış’ta sefere çıkan ordumuz, Allah’a ve Resulü ile kavuşmuş ve emeline ulaşmıştır. Bugünlerde sevdası Türkiye olan herkezin Bir ve beraber olması gereken süreçten geçiyoruz. İdeolojilerimizi siyasi düşüncelerimizi bir kenara bırakıp ay yıldızlı bayrağımızın etrafında kenetlenip bu vatanı korumayı mutlaka başarmalıyız. Vatan için hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum.”dedi.    Yürüyüşe katılan vatandaşlar ise bu anma yürüyüşlerinin çok önemli olduğunu ifade ederek geleceğe ışık tutmak için geçmişin unutulmaması gerektiğine vurgu yaptılar. Yürüyüş Atatürk Parkı Anfi Tiyatroda sona erdi. 
Altınordu Belediyesi 2018 yılı Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, Altınordu Belediyesi tarafından Durugöl Mahallesine yapılan parka Şehit Sefa Kabakkaya isminin verilmesi oy birliği ile kabul edildi. ​​​​Altınordu Belediyesi 2018 yılının ilk olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Meclis Salonu’nun da yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.  BAŞKAN TEKİNTAŞ, 2017 YILINDA YAPILAN ÇALIŞMALARI ÖZETLEDİ Altınordu Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın konuşması ile başladı. Konuşmasında 2017 yılında yapılan hizmetleri değerlendiren Başkan Tekintaş, sıcak asfalt, beton yol ve sürdürülen birçok proje hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.  Toplantının ilk bölümünde ayrıca bir önceki meclis kararı okunarak oylandı. ŞEHİT SEFA KABAKKAYA’NIN İSMİ DURUGÖL MAHALLESİNDEKİ PARKA VERİLDİ Altınordu Belediye Meclisi tarafından geçtiğimiz Aralık ayı meclis toplantısında gündeme alınarak görüşülen Durugöl Mahallesindeki parka isim verilmesi maddesi oy birliği ile kabul edildi. Bu kapsamda Durugöl Mahallesinde yapımı tamamlanan ve tamamı ahşap oyun gruplarından oluşan parka, Irak’ın kuzeyinde düzenlenen operasyonda şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Sefa Kabakkaya’nın ismi verildi. BAŞKAN TEKİNTAŞ: “ŞEHİDİMİZİN ADINI YAŞATACAĞIZ” Durugöl Mahallesinde inşa edilen parka şehit Sefa Kabakkaya isminin verilmesine ilişkin açıklama yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, şehidin ismini yaşatacaklarını söyledi. Tüm meclis üyelerinin konuyu ilişkin tereddütsüz bir yaklaşım sergilediğini aktaran Başkan Tekintaş, “Sefa Kabakka’ya şehidimize Allah’tan rahmet, acılı ailesine de başsağlığı diliyoruz. Durugöl Mahallesinde inşa ettiğimiz ve her yönüyle tamamlanan parkta şehidimizin ismini yaşatacağız. Bu teklif geldiğinde hepimiz tereddütsüz oy birliği sağlayarak bu durumu gerçekleştirdik. Bu süreçte konuya hassasiyetle yaklaşan meclis üyelerimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.  DENETİM KOMİSYONU İÇİN SEÇİM YAPILDI Altınordu Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda ayrıca İhtisas Komisyonu ve Müdürlüklerden gelen tekliflerin görüşülmesinin ardından Altınordu Belediyesi Denetim Komisyonu için üye seçimi gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucu meclis üyeleri Sebayittin Gürbüz, Tuğba Kılıç, Damla Aydın, Mustafa Şenocak ve Gürsel Erkoç Denetim Komisyonu Üyesi olarak seçildi. 2018 yılının ilk meclisi olan Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı karşılıklı görüşlerin dile getirilmesinin ardından sona ererken Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nın ise 2 Şubat Cuma günü yapılması kararlaştırıldı.

GÜNCEL HABERLER

Yazarlar


Bu hal O hali gerektirdi
Cuma, 19 Ağustos 2016
  15 temmuz...
TERÖRÜN DİNİ, IRKI YOK…
Çarşamba, 22 Temmuz 2015
   ...
DAYANAK yerine DAYAK
Salı, 13 Ağustos 2013
İnsanın insanı...
KIRK VE KIRKIN ALTI
Salı, 22 Kasım 2016
 ...
İYİ Mİ , KÖTÜ MÜ ?
Cumartesi, 19 Eylül 2015
Herkesin aklında...
GÜVEN DUYGUSU MU BİTİYOR?
Pazartesi, 08 Ağustos 2016
GÜVEN DUYGUSU...

Hide Main content block

GÜNCEL HABERLER

ŞEHİTLERİMİZİN CENAZE TÖRENİ
 Isparta’nın Yalvaç ilçesinde düşen eğitim aracında Şehit olan Fatsalı Hv.Plt.Bnb. Ümit Karamustafa ... Devamını Oku

SİYASET HABERLERİ

DAHA İYİ BİR HİZMET SUNMAK İÇİN SÖZ VERİYORUM
FATSA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASINA 2014 YILINDA GÖREVE GELDİĞİMİZDE GÖREVE GELİRKEN EN BAŞTA SÖZ VERMİŞ OLDUĞUMUZ; ... Devamını Oku

EKONOMI HABERLERI

FATSA’YA YIL SONU MÜJDESİ; 4 MİLYON TL ÖDENEK ...
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Organize Sanayi Bölgesinin yeni büyüme alanının istimlaki için 4 ... Devamını Oku

Spor Haberleri

Ordu sporcu fabrikası olacak
Ordu, spor yatırımlarında iki büyük projeye daha kavuşuyor.  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ... Devamını Oku

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 • Sakarya Mah. Sakarya Cad. No:43/B Fatsa/ORDU
 • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 • +90 452 407 10 11

Son Yorumlar

3539232
Bugün
Dün
Bu Hafta
Bu Ay
Tüm Ziyaretçiler
275
1159
2919
32453
3539232

İp Adresniz: 54.234.65.78
Server Time: 2018-01-24 06:48:12